O inwestycji

Osiedle Spacerowa zostało zaprojektowanie przez ludzi, dla ludzi. Z myślą o tych, którzy poszukują wymarzonego miejsca na swój azyl. Ta propozycja stanie się idealnym wyborem dla Państwa. Tu można zaznać błogiej ciszy i spokoju, jednocześnie nie będąc odizolowanym od reszty świata. Każdy skrawek ziemi, na której znajdzie się Państwa bezpieczny dom i wspaniały ogródek, oba dostosowane pod względem aranżacji, tylko wedle Waszego uznania, jest cichy, spokojny, wręcz intymny. Z drugiej strony, do najważniejszych punktów, z których będziecie Państwo korzystać każdego dnia, jest zwyczajnie blisko.

Do dyspozycji nowoprzybyłych mieszkańców, oddanych zostanie w sumie 8 jednorodzinnych domków w zabudowie szeregowej. Każdy z nich oferuje 143 m2 powierzchni, a do tego wspaniałe ogródki, o powierzchni 274-436 m2. Nie braknie miejsca, by dać upust swoim wyobrażeniom o domowym zaciszu, jak i wyjątkowym ogródku. W każdym z tych domków, będziecie się Państwo czuć komfortowo. Zarówno salon, jak i taras, zostały zorientowane na południe. Na dwóch kondygnacjach funkcjonalnych konstrukcji, można spełnić swoje marzenia.

Już niedługo będziecie Państwo mogli realizować swoje zamierzenia, w jednym z czterech domków o nowoczesnej architekturze. Gwarantujących energooszczędność i jakość zarówno zastosowanych materiałów, jak i wykonania. Wysokie standardy, dla spełnienia oczekiwań i wymagań każdego z Was. Nie tylko ze względu na architekturę.

Na uwagę zasługuje lokalizacja – Piaski, dzielnica Czeladzi, która cieszy się niesłabnącym uznaniem. Nieopodal Waszych przyszłych domków, pomimo gwarancji spokoju mieszkania, jak i zabawy we własnym ogródku, w niedalekiej odległości znajdują się sklepy, szkoły, poczta i dogodne połączenia komunikacji miejskiej.

Pozwólcie podać sobie pomocną dłoń i zyskać swoje własne miejsce na Ziemi. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a uwagi z Państwa strony zawsze uwzględnimy, by kolejne realizacje były wprost idealnie dopasowane do Waszych życzeń.

Zapraszamy do goszczenia na kameralnym osiedlu, pośród zieleni, architektonicznego bogactwa i błogiej ciszy, chroniącej od hałasu i tłumu, lecz nieopodal miejskich rejonów.

Inwestor

4house Group Sp. z o.o. Sp. k. jest organizatorem przedsięwzięcia Osiedle Spacerowa.

Powodzenie realizacji projektu zapewnia współpraca z dynamicznym zespołem architektów z Pracowni Architektonicznej Forma.
Rozumieją oni specyfikę lokalizacji i oczekiwania Klientów w zakresie funkcjonalności i energooszczędności projektowanych domów.

Wysoką jakość wykonania domów gwarantuje sprawdzony i solidny generalny wykonawca – firma Granbau Sp. z o.o.

Jesteśmy związani silnymi więzami z okolicą realizacji inwestycji. To nadaje dodatkowego emocjonalnego charakteru .

Budujemy z pasji tylko z najlepszych materiałów.